Tournois Live 1
Event #6: €1,650 PLO/NLH Mixed
Jours
123
Pays
Turn on browser cookies to enable player favorite feature.

Favorite Players

FAV Rang # Joueur Nationalité Jetons Progression

Full Players List

FAV Rang # Joueur Nationalité Jetons Progression
1
Moncef Karoui Tunisia
Moncef Karoui
Tunisia 2,915,000 -60,000
2
Claudio Di Giacomo Italy
Claudio Di Giacomo
Italy 2,650,000 30,000
3
Carter Newhof United States
Carter Newhof
United States 2,040,000 -60,000
4
Manuel Fritz Austria
Manuel Fritz
Austria 1,180,000 -70,000
5
Julien Sitbon France
Julien Sitbon
France 1,120,000 -80,000
6
Fahredin Mustafov Bulgaria
Fahredin Mustafov
Bulgaria 1,100,000 -105,000
7
Antoine Vranken Netherlands
Antoine Vranken
Netherlands 865,000 0
8
Stanislav Koleno Slovakia
Stanislav Koleno
Slovakia 660,000 0
9
Danny Covyn Belgium
Danny Covyn
Belgium 640,000 -90,000
10
Mikkel Plum Denmark
Mikkel Plum
Denmark 420,000 -155,000
11
Darko Percic Croatia
Darko Percic
Croatia Eliminé
12
Roland Israelashvili United States
Roland Israelashvili
United States Eliminé
13
Marco Capria Italy
Marco Capria
Italy Eliminé
14
Sirzat Hissou Germany
Sirzat Hissou
Germany Eliminé
15
Denys Fedorenko Ukraine
Denys Fedorenko
Ukraine Eliminé
16
Christopher Wood United Kingdom
Christopher Wood
United Kingdom Eliminé
17
Arkadiusz Liszewski Poland
Arkadiusz Liszewski
Poland Eliminé
18
Tomaz Kogovsek Slovenia
Tomaz Kogovsek
Slovenia Eliminé
19
Narcis Nedelcu Romania
Narcis Nedelcu
Romania Eliminé
20
Nikolaos Lampropoulos Greece
Nikolaos Lampropoulos
Greece Eliminé
21
Krasimir Yankov Bulgaria
Krasimir Yankov
Bulgaria Eliminé
22
Israel Bulut Germany
Israel Bulut
Germany Eliminé
23
Marcel Kessler Germany
Marcel Kessler
Germany Eliminé
24
Stoyan Madanzhiev Bulgaria
Stoyan Madanzhiev
Bulgaria Eliminé
25
Michael Magalashvili Israel
Michael Magalashvili
Israel Eliminé
26
Ian Bradley United Kingdom
Ian Bradley
United Kingdom Eliminé
27
Stanislav Parkhomenko Bulgaria
Stanislav Parkhomenko
Bulgaria Eliminé
28
Nils Linden Sweden
Nils Linden
Sweden Eliminé
29
Fuat Bal Germany
Fuat Bal
Germany Eliminé
30
Kevin Schmidt Germany
Kevin Schmidt
Germany Eliminé
31
Marcello Miniucchi Italy
Marcello Miniucchi
Italy Eliminé
32
Shawn Stroke United States
Shawn Stroke
United States Eliminé
33
Jordan Westmorland United States
Jordan Westmorland
United States Eliminé
34
Claus Carlsen Denmark
Claus Carlsen
Denmark Eliminé
35
Linda Nguyen Norway
Linda Nguyen
Norway Eliminé
36
Jonas Palsgaard Denmark
Jonas Palsgaard
Denmark Eliminé
37
Zhao Feng Singapore
Zhao Feng
Singapore Eliminé
38
Niklas Bauer Germany
Niklas Bauer
Germany Eliminé
39
Stuart Rutter United Kingdom
Stuart Rutter
United Kingdom Eliminé
40
Krzysztof Paszek Poland
Krzysztof Paszek
Poland Eliminé
41
Rijad Hasani Germany
Rijad Hasani
Germany Eliminé
42
Andriy Lyubovetskiy Ukraine
Andriy Lyubovetskiy
Ukraine Eliminé
43
Dario Alioto Italy
Dario Alioto
Italy Eliminé
44
Kourka Vlantouts Greece
Kourka Vlantouts
Greece Eliminé
45
Pavel Izotov Belarus
Pavel Izotov
Belarus Eliminé
46
Ori Elul Israel
Ori Elul
Israel Eliminé
47
Roee Shalom Israel
Roee Shalom
Israel Eliminé
48
Badre Al Ghouch Netherlands
Badre Al Ghouch
Netherlands Eliminé
49
Apostolos Chatzopoulos Greece
Apostolos Chatzopoulos
Greece Eliminé
50
Iman Gazorishandiz Iraq
Iman Gazorishandiz
Iraq Eliminé
51
Alexis Ibarrola France
Alexis Ibarrola
France Eliminé
52
Jaroslav Peter Czechia
Jaroslav Peter
Czechia Eliminé
53
Antonio Crocetta Italy
Antonio Crocetta
Italy Eliminé
54
Abdelhakim Zoufri Netherlands
Abdelhakim Zoufri
Netherlands Eliminé
55
Tobias Peters Netherlands
Tobias Peters
Netherlands Eliminé
56
Jonathan Abdellatif Belgium
Jonathan Abdellatif
Belgium Eliminé
57
Mario Llapi Albania
Mario Llapi
Albania Eliminé
58
Andrej Desset Slovakia
Andrej Desset
Slovakia Eliminé
59
Shlomo Angel Israel
Shlomo Angel
Israel Eliminé
60
Orhan Sen Germany
Orhan Sen
Germany Eliminé
61
Fredrik Andersson Sweden
Fredrik Andersson
Sweden Eliminé
62
Michal Mrakes Czechia
Michal Mrakes
Czechia Eliminé
63
Amar Begovic Bosnia and Herzegovina
Amar Begovic
Bosnia and Herzegovina Eliminé
64
Leszek Badurowicz Poland
Leszek Badurowicz
Poland Eliminé
65
Ken Beckers Belgium
Ken Beckers
Belgium Eliminé
66
Thomas Christensen Denmark
Thomas Christensen
Denmark Eliminé
67
Alexander Sazhinov Russian Federation
Alexander Sazhinov
Russian Federation Eliminé
68
Laurids Nielsen United Kingdom
Laurids Nielsen
United Kingdom Eliminé
69
Ana Iordache Romania
Ana Iordache
Romania Eliminé
70
Ugur Coskun Switzerland
Ugur Coskun
Switzerland Eliminé
71
Fabien Gun Czechia
Fabien Gun
Czechia Eliminé
72
Didier Rabl Switzerland
Didier Rabl
Switzerland Eliminé
73
Marcin Puczylowski Poland
Marcin Puczylowski
Poland Eliminé
74
Kacper Pawlowski Poland
Kacper Pawlowski
Poland Eliminé
75
Stefan Aerts Belgium
Stefan Aerts
Belgium Eliminé
76
Bjorn Verbakel Netherlands
Bjorn Verbakel
Netherlands Eliminé